Najlepšie investície

Je tu koniec roka a možno máte nejaké peniaze na investovanie. Možno ste len získali bonus alebo vianočný plat. Či tak alebo onak, musíte byť inteligentný investovať, ak chcete, aby tieto extra peniažky v budúcnosti vyšli na osoh. Problém je, že nemáte potuchy, kam investovať svoje peniaze. Aj keď ste si vedomí nespočetných dostupných možností investovania, početné možnosti sú ohromujúce. V investičnom svete sa toto nazýva analýza paralýzy. Strávite toľko času, keď analyzujete svoje možnosti, že by ste to najradšej ukončili a nikdy vôbec neinvestovali. A nakoniec, dodatočné peniaze, ktoré ste odložili, sa spotrebúvajú účtami alebo neočakávanými výdavkami. Inými slovami, miniete ich zbytočne bani România.

Ak sa chcete ubezpečiť, že vaša mimoriadna hotovosť nezmizne, musíte ju ihneď investovať. Určitá analýza je v poriadku, ak vám pomôže nájsť správne investičné možnosti pre vaše ciele, ale stále musíte konať rýchlo. Vzhľadom na to by sme sa chceli podeliť o to, čo považujeme za najlepšie spôsoby, ako investovať svoje nadbytočné prostriedky v roku 2018.

Zatiaľ čo investovať na burze cenných papierov je jednou z najnákladnejších rád, ktoré ste kedy čítali, ešte raz vám to hovoríme. Hoci každý vie, že investovanie na akciovom trhu sa historicky vyplatilo, existuje príliš veľa ľudí, ktorí nedôverujú finančným trhom a rozhodnú sa nerobiť nič. Potom existujú ľudia, ktorí si myslia, že akciový trh je tak nadhodnotený práve teraz, že by boli blázni, aby skočili dovnútra. Ale tu je tá vec: Nikto vám nepovie, aby ste nalial každý extra cent, ktorý máte do akcií. Namiesto toho navrhujeme, aby ste časom investovali malé sumy peňazí pomocou metódy nazývanej spriemerovanie nákladov. Spriemerovanie nákladov si vyžaduje, aby sme investovali naše investície počas akéhokoľvek časového obdobia. Mohlo by to byť 12 mesiacov. Bolo by to 18 mesiacov. Nakoniec, môže to byť päť rokov.

Keď je trh drahý, kúpite menej akcií a ak je trh lacný, kúpite si viac akcií. To znamená, že v priebehu času budete mať nižšiu priemernú cenu akcií pomocou tejto metódy. Je zrejmé, že je ľahké pochopiť, prečo by to bolo prospešné. Teraz, keď sme hovorili o dôležitosti investovania na akciovom trhu, poďme sa rozprávať o tom, kde presne investovať svoje peniaze. Aké sú najlepšie nástroje, ktoré môžeme použiť? Je to ďalšia situácia, keď sú možnosti ohromujúce. Napriek tomu obyčajne navrhujeme, aby ľudia začali s podielovými fondmi. Ak máte finančného poradcu, ktorý pracuje vo vašom mene, môže byť schopný odlíšiť dobre fungujúce aktívne spravované podielové fondy od tých, ktoré sa len tak tvária. V opačnom prípade môžete investovať do indexových fondov, ktoré nie sú aktívne spravované, ale majú dlhú históriu pevných výnosov. Ak už máte účet makléra, môžete sa toho držať. V opačnom prípade budete musieť nájsť nové miesto, ktoré vám pomôže investovať vaše finančné prostriedky cu buletinul.

Čo to znamená? To znamená, že môžete investovať svoje peniaze, potom si sadnúť a vychutnať si úroky a nechať burzu robiť ťažkú ​​prácu. Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad vašimi investíciami, online sprostredkovateľské spoločnosti vám uľahčia tieto starosti s nízkymi poplatkami a ľahko použiteľnými platformami. Navyše existuje množstvo zaujímavých ďalších online poradcov, z ktorých si môžete vybrať.